Stay connected
Trending News
Akcja REKRUTACJA – dołącz do zespołu AB Foto
Informacje

Akcja REKRUTACJA – dołącz do zespołu AB Foto

Weszliśmy na drogę dynamicznych zmian i szukamy technologicznych zapaleńców, z którymi rozpędzimy się jeszcze bardziej! Jesteś na bieżąco ze zmianami w świecie elektroniki użytkowej? Informacjami i przemyśleniami chętnie dzielisz się z szerszą publicznością? Na każdym spotkaniu szukasz okazji, by pochwalić się swoim redaktorskim portfolio, a obserwowanie rosnącej liczby wyświetleń Twoich tekstów sprawia ci satysfakcję? To ogłoszenie jest dla Ciebie!

Praca dla redaktora w AB Foto

Kogo szukamy? Twórców treści, którzy dołączą do naszego zespołu i pomogą nam dzielić się ze światem informacjami ze świata fotografii, filmu, nowościami z rynku smartfonów i tabletów, gadżetów i akcesoriów. W bliższej niż niedalekiej przyszłości planujemy także przybliżać naszym czytelnikom sylwetki utalentowanych polskich twórców.

Masz dziennikarskie zacięcie? Tym bardziej nie czekaj i daj o sobie znać!

Jak się z nami skontaktować

Uważasz, że ta praca jest dla Ciebie? Świetnie, pierwszy krok za nami. Teraz przyślij CV wraz z portfolio i kilkoma zdaniami, w których przekonasz nas do tego, że to właśnie Ty powinieneś zasilić nasze redaktorskie szeregi na adres praca@abfoto.pl i daj nam chwilę na odpowiedź. Uprzedzamy jednak, że odpowiemy na wybrane wiadomości. Może akurat na Twoją? Do usłyszenia! 🙂

Praca w AB Foto

Ogłoszenie dotyczące pracy na stanowisku redaktora/copywritera w AB Foto to niejedyna aktywna oferta. Odwiedź stronę praca.abfoto.pl, by poznać strukturę firmy i dowiedzieć się kogo jeszcze poszukujemy.

Related posts

© AB Foto 2023