Stay connected
Trending News
Canon Zoemini C i Zoemini S – nowi zawodnicy na rynku!
Fotografia

Canon Zoemini C i Zoemini S – nowi zawodnicy na rynku!

Canon zaprezentował dwa aparaty natychmiastowe z wbudowaną drukarką – Zoemini S i C. Dzięki kieszonkowym urządzeniom można robić i natychmiast drukować zdjęcia. Lusterko do zdjęć selfie, zapobiegająca rozmazaniom technologia Zink™ i przyklejane odbitki do dekorowania otoczenia sprawiają, że te mobilne drukarki z aparatem są gadżetami dla miłośników fotografii, którym zależy na rozwiązaniu 2 w 1.

 1. Canon Zoemini S – od pikseli do wydruku!
 2. Zoemini – twórcze możliwości w zasięgu ręki!
 3. Drukuj, odkrywaj, naklejaj!

W przeciwieństwie do drukarki Zoemini, która korzysta ze smartfona do robienia zdjęć, nowe modele C i S mają wbudowany aparat. Ich mobilna konstrukcja umożliwia robienie zdjęć czy selfie i natychmiastowe ich drukowanie bez atramentu.

Canon Zoemini S

Canon Zoemini S – od pikseli do wydruku!

Zoemini S został wyposażony w 8-megapikselową matrycę, a Zoemini C w 5-megapikselową i wyposażone w technologię druki Zink™ i mogą pomieścić nawet 10 arkuszy papieru fotograficznego o wymiarach 2 × 3 cale. Papier jest pokryty mikrokryształami reagującymi na wysoką temperaturę, więc błyskawicznie i bez użycia atramentu uzyskujemy zdjęcia odporne na rozmazywanie, rozdarcia i działanie wody.

Canon Zoemini C

Zoemini – twórcze możliwości w zasięgu ręki!

Aplikacja Canon Mini Print umożliwia podłączenie urządzenia Zoemini S do smartfona za pośrednictwem technologii Bluetooth® i wydrukowanie zapisanych na nim obrazów. Można także pobierać i drukować zdjęcia bezpośrednio z ulubionych aplikacji społecznościowych, takich jak Instagram i Facebook. Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play. Można jej używać do dodawania do zdjęć nowych modnych filtrów i rzeczywistości rozszerzonej. Ma łatwy w obsłudze interfejs. Nie zapomnij wypróbować funkcji kafelków, dzięki której stworzysz atrakcyjne kolaże z min. czterech i maks. dziewięciu zdjęć.

Canon Zoemini S

Urządzenia Zoemini C i S zostały zaprojektowane z myślą o pasjonatach zdjęć selfie. Lusterko pomoże Ci sprawdzić, jak wyglądasz. W urządzeniu Zoemini S jest też lampa pierścieniowa*, która tworzy idealną atmosferę do fotografowania. Aby ułatwić robienie atrakcyjnych grupowych zdjęć selfie, model S ma także funkcję zdalnego wyzwalania migawki, której można używać za pomocą aplikacji Canon Mini Print. Dzięki temu można ustawić licznik wyzwalacza i zmienić format obrazu, aby uzyskać idealne zdjęcie. Można także dodawać niestandardowe efekty dźwiękowe towarzyszące naciśnięciu spustu migawki i przycisku włączania/wyłączania. Zdjęcia można zapisywać po włożeniu do urządzenia karty Micro SD**.

* Lampa pierścieniowa i funkcja zdalnego wyzwalania migawki są dostępne tylko w modelu S
** Zdjęcia zrobione za pomocą urządzeń można zapisać na karcie Micro SD. Nie można przesyłać zdjęć z karty

Canon Zoemini S

Drukuj, odkrywaj, naklejaj!

Dzięki papierowi fotograficznemu Zink zdjęcia mogą być pozbawiono ramek. Wystarczy wydrukować odbitkę i odkleić spodnią warstwę, aby odsłonić powierzchnię z klejem. Następnie można przykleić odbitkę do ściany, laptopa lub notebooka, aby cieszyć się wspomnieniami w dowolnym miejscu.

Canon Zoemini C

Dowiedz się więcej o urządzeniach Zoemini C i S

 • Kieszonkowa drukarka z aparatem „2 w 1” do natychmiastowego użytku
 • 5-megapikselowy aparat
 • Technologia Zink™ umożliwia drukowanie niepozostawiających smug, wodoodpornych odbitek
 • Papier fotograficzny Zink™ o wymiarach 2 × 3 cale
 • Pojemność: 10 arkuszy
 • Lusterko do zdjęć selfie
 • Gniazdo karty Micro SD
 • Wymiary: 121 × 78,3 × 23,8 cm
 • Masa: 170 gramów
 • Rozdzielczość zdjęć: 314 × 400 dpi
 • Dostępne kolory: różowy, żółty, jasnozielony i morski błękitny

Related posts

© AB Foto 2023