Stay connected
Trending News
Prezent na Dzień Babci i Dziadka
Poradniki

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia i 22 stycznia są ważnymi datami. To świetna okazja żeby obdarować ukochanych miłym prezentem. Jeżeli zastanawiasz się co podarować Dziadkom w ich Święto, zapraszamy do naszego poradnika, w którym z pewnością znajdziesz technologiczny prezent na Dzień Babci i Dziadka, dopasowany do ich preferencji i potrzeb.

  1. Prezent na dzień Babci i Dziadka
  2. Tablet na prezent dla Babci i Dziadka
  3. Telewizor na prezent dla Babci i Dziadka
Dzień babci i dziadka

Prezent na dzień Babci i Dziadka

Doskonałym wyborem na prezent będzie nowy smartfon. Huawei P40 Lite jest wyposażony w doskonały aparat fotograficzny, dzięki któremu dzielenie się zdjęciami z wnukami nigdy nie będzie łatwiejsze. W zestawie z inteligentną opaską Huawei Band 3e zachęci również do uprawiania sportu razem z dziećmi lub wnukami. Opaska pozwoli też na wygodne monitorowanie stanu zdrowia.

Samsung M11 zaskoczy każdego dziadka i babcię czasem pracy na baterii. Doskonały ekran AMOLED zapewni świetną widoczność w każdych warunkach oraz nie męczy wzroku, co może być ważne dla wielu dziadków oraz babć.

Trzecią propozycją jest smartfon Xiaomi Redmi Note 9 Pro. Duży, czytelny ekran oraz bajecznie łatwa obsługa mogą przekonać do korzystania z smartfonu nawet prababcię oraz pradziadka.

Smartfon dla babci i dziadka

Tablet na prezent dla Babci i Dziadka

Babcia lub dziadek z pewnością docenią też wygodny tablet. Zwłaszcza w momencie, kiedy nie chcą zmieniać posiadanego telefonu. Oferując jeszcze większy ekran oraz bezprzewodowy Internet w technologii Wi-Fi jest łatwym wejściem w świat Internetu. Moje propozycje to tablety od wiodących producentów, co jest gwarancją szybkiej, bezproblemowej pracy.

Lenovo TAB M10 dzięki ekranowi o rozdzielczości HD oraz dobrym głośnikom będzie świetny dla każdego kinomana, niezależnie od wieku.

Jeżeli 10 calowy ekran Lenovo jest za duży, to Samsung Galaxy Tab A8 może okazać się idealny. Oglądanie zdjęć, filmów oraz bajek na ekranie tabletu Samsung to czysta przyjemność, nie tylko dla seniora.

Dla najbardziej wymagających polecam tablet Huawei MediaPad T10S. 10” ekran o rozdzielczości Full HD oraz doskonała jakość wyróżniają tablet Huawei. Przyjazne oprogramowanie Huawei EMUI spodoba się nie tylko babci i dziadkowi, ale również wnukom.

Tablet dla dziadka i babci

Telewizor na prezent dla Babci i Dziadka

„Babciu, a dlaczego masz takie wielkie oczy? Żeby lepiej widzieć” Duży ekran nowego telewizora ucieszy zmęczone oczy.  Z pewnością wiele spośród naszych babci oraz dziadków korzysta jeszcze ze starych telewizorów CRT lub LCD, ale pozbawionych dekodera telewizji naziemnej DVB-T. Nowy, cyfrowy telewizor będzie doskonałym wyborem.

Telewizor LED Manta 50LUA120D o przekątnej 50” z pewnością stanie się centrum rozrywki dla całej rodziny.

Telewizory Toshiba  50U2963DG i 55U2963DG, o przekątnej odpowiednio, 50 i 55 cala, rozdzielczości ekranu 4K oraz obsłudze najnowszych technologii to zawsze świetny wybór. Dzięki dużej przekątnej ekranu będzie można poczuć się jak w kinie. Oglądanie bajek razem z wnukami na dużym ekranie to czysta przyjemność.

TV dla babci i dziadka

Related posts

© AB Foto 2023