Stay connected
Trending News
Nowe obiektywy NIKKOR Z
Fotografia, Informacje

Nowe obiektywy NIKKOR Z

Nikon z przyjemnością informuje o postępie prac nad dwoma nowymi obiektywami NIKKOR Z: NIKKOR Z 85mm f/1.2 S – jasnym średnim teleobiektywem stałoogniskowym oraz NIKKOR Z 26mm f/2.8 – płaskim szerokokątnym obiektywem stałoogniskowym.

Obiektyw NIKKOR Z 85mm f/1.2 S należy do stale powiększającej się rodziny obiektywów NIKKOR Z z serii S. Zapewnia doskonałą jakość odwzorowania oraz wyraźny i atrakcyjny efekt bokeh. Obiektyw ten poszerza możliwości fotografii portretowej i szczególnie polecany jest fotografom ślubnym i modowym.

Drugim obiektywem o wysokiej jakości, nad którym są prowadzone prace, jest NIKKOR Z 26mm f/2.8. Ma on niezwykle płaski i lekki korpus, dzięki czemu jest idealny dla amatorów fotografii, którzy chcą zabrać aparat w podróż. Obiektyw stałoogniskowy sprawia, że fotografom nigdy nie umknie okazja do uchwycenia pięknych ujęć.

Nikon odgrywa czołową rolę w rozwoju kultury fotografii i opracowuje produkty, które nie tylko zaspokajają potrzeby użytkowników, lecz także pozwalają na wykorzystanie ich twórczego i technicznego potencjału.

Obiektywy NIKKOR Z – seria S

Seria S to kategoria obiektywów NIKKOR Z, które charakteryzują się wyjątkowymi parametrami optycznymi, uzyskanymi dzięki wysokim standardom projektowania i kontroli jakości.

O marce Nikon

Nikon to czołowy na świecie producent sprzętu do fotografowania i videofilmowania. Innowacyjna technologia optyczna – od aparatów i obiektywów, zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych, po akcesoria systemowe i sprzęt obserwacyjny – opiera się na ponad 100-letnim doświadczeniu firmy. Marka jest na całym świecie ceniona za ustanawianie nowych standardów w dziedzinie projektowania i jakości konstrukcji optycznych, a rewolucyjne aparaty bezlusterkowe z serii Nikon Z i obiektywy NIKKOR Z reprezentują nowy poziom w tym segmencie rynku.

Nikon logo

Poznaj szeroką ofertę obiektywów do bezlusterkowców Nikon NIKKOR w sklepie internetowym AB Foto.

Related posts

© AB Foto 2023