Nie wiesz, jak przygotować się do sesji zdjęciowej? Chcesz poczuć się wspaniale i stanąć pewnie przed obiektywem
i blaskiem flashy? Przeczytaj nasz poradnik! Gwarantujemy, że z produktami SEYSSO będziesz wyglądać pięknie
i promiennie, a Twój uśmiech olśni każdego!

Przygotowanie przed sesją zdjęciową

Oczyszczanie twarzy

Dokładnie oczyszczaj skórę każdego dnia. Z końcówką SEYSSO GOLD Dermo Sonic wyposażoną z jednej strony w aż 450 grubych silikonowych wypustek dokładnie zmyjesz pozostałości makijażu i zanieczyszczeń zgromadzonych na cerze.

Dodatkowo dla lepszego efektu, wykonaj peeling minimum 2-3 razy w tygodniu przed sesją zdjęciową. Kiedy złuszczasz skórę, usuwasz martwe komórki naskórka z wierzchniej warstwy. Taki zabieg odsłania świeżą, zdrową skórę znajdującą się pod spodem, dzięki czemu jest ona idealnie przygotowana do sesji zdjęciowej.

sesja zdjęciowa z SEYSSO

Masaż twarzy

Końcówka SEYSSO GOLD Dermo Sonic została wyposażona w 550 cienkich silikonowych wypustek, służących do oczyszczania i masażu twarzy. Dzięki drganiom sonicznym zyskujesz nie tylko promienną, wypielęgnowaną cerę ale także przyjemny odprężający masaż idealny przed sesją zdjęciową.

Seysso GOLD Forest Green

Cena 799.00 zł

Kategoria – Szczoteczki soniczne

Ceny już od 99 zł

Nawilżanie cery

W tygodniu poprzedzającym sesję zdjęciową, codziennie nawilżaj skórę. Używaj sprawdzonego kremu, aby mieć pewność, że Twoja skóra nie stanie się zaczerwieniona przed sesją zdjęciową.

Piękny uśmiech to podstawa!

Piękny, zdrowy uśmiech dodaje pewności siebie i wygląda znakomicie. O zdrowie jamy ustnej zadbają produkty SEYSSO. Szczoteczki soniczne i akcesoria tej marki to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa.

Seysso Gold White

Cena 699.00 zł

Seysso Oxygen – pasta

24.90 zł

Udana sesja zdjęciowa z SEYSSO

Szeroka gama produktów SEYSSO pomoże Ci każdego dnia dbać kompleksowo o zdrowy, piękny uśmiech i cerę.

Piękny uśmiech na sesji to gwarancja dobrego samopoczucia i swobody przed obiektywem. Jako modelka możesz postawić na czerwoną szminkę, która dodatkowo podbije biel zębów.

Nowy produkt marki SEYSSO – szczoteczka GOLD Forest Green to uniwersalne urządzenie, które z łatwością możesz zabrać ze sobą na plan zdjęciowy i odświeżyć uśmiech np. po lunchu w przerwie. Zabierz swoje SEYSSO bez obawy o poziom naładowania baterii. Wydajny akumulator litowo jonowy pozwoli na użytkowanie sprzętu do 70 dni bez ładowania.


Zainteresował Cię produkt SEYSSO GOLD Forest Green? Poznaj jego specyfikację lepiej. Przejdź >>