Stay connected
Trending News
Samsung Galaxy Z Flip4 i Galaxy Z Fold4 już dostępne!
Mobile

Samsung Galaxy Z Flip4 i Galaxy Z Fold4 już dostępne!

Wczoraj po godzinie 15:00 nowi członkowie rodziny Galaxy pojawili się w naszym sklepie, a my czujemy się w obowiązku przedstawić ich szerszej publiczności. Wzmocnione, szybsze i z nowym standardem pamięci – doskonalsze w niemal każdym calu. Galaxy Z Flip4 oraz Galaxy Z Fold4 robią wrażenie i zachęcają do kreatywnego korzystania.

Samsung Galaxy Z Flip4

Wizualnie dość podobny do swojego poprzednika, jednak o lepszych proporcjach – Galaxy Z Flip4 dobrze leży dłoni. Posiada też mniej wypukły ekran zewnętrzny, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w trend zmniejszania zakrzywień ekranów w kolejnych smartfonach. Nowy smartfon od Samsunga otrzymał też mniej widoczny zawias. Galaxy Z Flip4 jest odpowiedzią na potrzeby miłośników kultowych już telefonów z klapką, którzy oczekują najnowszych rozwiązań technologicznych przy możliwie kompaktowym rozmiarze urządzenia. Dodatkowo Galaxy Z Flip, dzięki zastosowaniu Gorilla Glass Victus+ wyróżnia się niesamowitą twardością.

Najnowszy model dostępny jest w czterech kolorach: złotym, srebrnym, niebieskim oraz fioletowym, a także z trzema wielkościami pamięci wbudowanej do wyboru (128 GB, 256 GB, 512 GB), przy czym każdy ze smartfonów otrzymasz z pamięcią RAM 8 GB. Wszystkie kupisz w naszym sklepie AB Foto.

Podstawowa różnica pomiędzy nową a starą generacją telefonu leży jednak w specyfikacji. Tegoroczny flagowiec został wyposażony w procesor Snapdragon 8 Gen 1+, który wyprzedza poprzedni procesor Snapdragon 888, obecny w Galaxy Z Flip3. To jednak nie wszystko, ponieważ bateria w Galaxy Z Flip4 została powiększona z 3300 mAh do 3700 mAh. Producent postawił także na usprawnienie szybkiego ładowania, które wzrosło z 15 W do 25 W.

Samsung Galaxy Z Fold4

Drugi smartfon, podobnie jak Z Flip4, również niewiele różni się wizualnie od zeszłorocznej wersji, poza drobnymi wyjątkami, takimi jak udoskonalone proporcje oraz przyjemniejszy w odbiorze ekran. Jest to również najmocniejszy Fold, a to dzięki Gorilla Glass Victus+, który zapewnia wygodne i bezpieczne używanie smartfona na co dzień.

Tak samo jak Z Flip4, tak i Samsung Galaxy Z Fold4 otrzymał procesor Snapdragon 8 gen 1+ o 15% wyższej wydajności CPU, o 59% wyższej wydajności GPU i o 68% większej wydajności NPU, niż u poprzednika. Bateria w Galaxy Z Fold4 ma aż 4400 mAh, a szybkie ładowanie 25 W pozwoli na naładowanie smartfona do 50% w zaledwie pół godziny.

Samsung Galaxy Z Fold4 możesz kupić z 8 GB pamięci RAM oraz 256 GB lub 512 GB pamięci wbudowanej. Zarówno jedna, jak i druga opcja występują w kolorach: zielonym, czarnym oraz beżowym.

Related posts

© AB Foto 2023