Stay connected
Trending News
Xiaomi Smart Band 7 Pro – europejska premiera tuż tuż
Mobile

Xiaomi Smart Band 7 Pro – europejska premiera tuż tuż

Na przełomie września i października swoją europejską premierę będzie miała kolejna opaska sportowa Xiaomi. Xiaomi Smart Band 7 Pro, bo o niej mowa, to najbardziej zaawansowany smartband chińskiego producenta. Znamy specyfikację i przybliżoną sugerowaną cenę urządzenia.

  1. Premiera Xiaomi Smart Band 7 Pro
  2. Specyfikacja i przewidywana cena Xiaomi Smart Band 7 Pro
  3. Warianty kolorystyczne Xiaomi Smart Band 7 Pro

Premiera Xiaomi Smart Band 7 Pro

W ofercie skierowanej do fanów smartbandów i smartwatchy już niebawem pojawi się kolejny produkt wart uwagi. Mowa o najnowszym gadżecie giganta z Pekinu – Xiaomi Smart Band 7 Pro. Urządzenie miało już swoją premierę w Chinach. Niecierpliwi Europejczycy, którzy zdecydowali się zamówić opaskę przed oficjalnym uruchomieniem globalnej dystrybucji, dostali produkt okrojony o moduł NFC, odpowiadający za płatności zbliżeniowe, które w Państwie środka nie są tak popularne jak w pozostałej części świata.

Specyfikacja i przewidywana cena Xiaomi Smart Band 7 Pro

Kolorowy ekran AMOLED o przekątnej 1,64 cala, który wyświetla mocno zagęszczony, szczegółowy obraz, wbudowany moduł GPS, NFC i bateria o pojemności 235 mAh sprawiają, że najnowszej opasce od Xiaomi nieco bliżej do smartwatcha niż „zwykłej” opaski do wskazywania godziny i monitorowania aktywności sportowej. Sugeruje to także spodziewana cena. W Chinach Xiaomi Smart Band 7 Pro kosztuje 399 juanów, czyli ok. 270 zł. Z przecieków wynika, że w Europie urządzenie ma kosztować 99 euro, czyli ok 470 zł. To znacznie więcej, niż poprzednie edycje Smart Bandów Xiaomi, ale też dostajemy więcej. Oprócz wymienionych wyżej funkcji, Xiaomi Smart Band 7 Pro pozwoli monitorować aż 117 predefiniowanych zajęć sportowych, posiada asystenta treningów biegowych pomagającego osiągnąć wybrane cele, pozwoli także odczytać natlenienie krwi. O takich funkcjach jak monitorowanie snu, tętna, stresu czy cyklu miesiączkowego, do których producenci smartbandów zdążyli nas już przyzwyczaić, wspominać nie trzeba.

Jako, że oficjalnie Smart Band to wciąż jednak… smartband, czyli opaska sportowa, oczywista jest tutaj również wodoodporność na poziomie 5 ATM. Do tego, według producenta, 5 minut ładowania urządzenia przełoży się na ponad 8 godzin pracy, a po pełnym naładowaniu (trwającemu ok. 60 min.) bransoletka może pracować 12 dni w trybie „normalnym” i 6 dni w trybie „intensywnego użytkowania”.

Warianty kolorystyczne Xiaomi Smart Band 7 Pro

Na europejskim rynku Smart Band 7 Pro zadebiutuje w dwóch kolorach – czarnym i biało-złotym. Gadżet będzie można spersonalizować, dokupując do niego jedną z siedmiu wymiennych kolorowych opasek: szarą, niebieską, zieloną, różową, pomarańczową lub w kolorze sosny.

Smartwatche i smartbandy w AB Foto

Jeżeli chcesz mieć na swoim nadgarstku coś znacznie więcej niż klasyczny czasomierz, to powinieneś poznać ofertę inteligentnych zegarków i opasek sportowych. Ten rynek mocno się rozwija, a wszyscy czołowi producenci smartfonów prześcigają się w udoskonalaniu swoich smartbandów i smartwatchy. Z pewnością znajdziesz gadżet odpowiadający Twoim potrzebom – zarówno tym estetycznym, jak i praktycznym.

Related posts

© AB Foto 2023