Stay connected
Trending News
Zdjęcia online i etui na telefon ze zdjęciem – nowe usługi w AB Foto
Informacje

Zdjęcia online i etui na telefon ze zdjęciem – nowe usługi w AB Foto

AB Foto to nie tylko sklep internetowy i salony z elektroniką użytkową. Świadczymy także usługi – wykonujemy zdjęcia do dokumentów, drukujemy zdjęcia, a także zabezpieczamy ekrany smartfonów, tabletów, smartwatchy i aparatów fotograficznych folią ochronną. Ale to nie wszystko – od niedawna, dzięki naszej nowej platformie, wywołasz zdjęcia lub zaprojektujesz spersonalizowane etui na telefon bez wychodzenia z domu.

 1. Wywoływanie zdjęć online – nowa usługa w AB Foto
 2. Etui ze zdjęciem – kreator online – kolejna nowość w naszej ofercie
 3. Usługi AB Foto

Wywoływanie zdjęć online – nowa usługa w AB Foto

Aplikacja do wywoływania zdjęć online umożliwia edycję fotografii i zamawianie odbitek przez Internet bez konieczności wychodzenia z domu. Wywołane zdjęcia odbierzesz w dowolnym salonie AB Foto lub wyślemy je pod wskazany adres.

Kliknij w obrazek, by przejść do kreatora zamówienia odbitek online.

Wywoływanie zdjęć przez internet krok po kroku

Intuicyjny interfejs naszego oprogramowania dostępnego z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej przeprowadzi Cię przez proces zamawiania odbitek online. To proste – wystarczy kilka kroków:

 1. Wybierz format zdjęć i rodzaj papieru
 2. Prześlij wybrane zdjęcia lub zdjęcia ze swojego dysku do naszej aplikacji
 3. Edytuj zdjęcia – wykadruj lub obróć swoją fotografię, zmień jasność, kontrast i nasycenie, dodaj białą ramkę lub wybierz pełny obraz
 4. To wszystko! Swoje odbitki możesz odebrać w salonie AB Foto lub zamówić bez konieczności zakładania konta

Wydruk zdjęć panoramicznych – w AB Foto także przez internet

Wiele aplikacji do zamawiania odbitek przez Internet umożliwia wydrukowanie zdjęć tylko w niewielkich formatach np. do wymiaru 20×30 cm. Za pośrednictwem naszej platformy do wywoływania zdjęć przez internet wydrukujesz również zdjęcia panoramiczne, i to aż do szerokości metra!

Etui ze zdjęciem – kreator online – kolejna nowość w naszej ofercie

Dostępne w sklepach etui na telefon nie trafiają w Twój gust? Skorzystaj z nowej usługi w AB Foto i stwórz etui z własnym zdjęciem!

Nasza aplikacja do projektowania etui na telefon online umożliwia stworzenie własnego etui na telefon bez konieczności wychodzenia z domu. Podobnie jak odbitki online, gotowy case będzie na Ciebie czekał w dowolnym salonie AB Foto lub wyślemy go kurierem na wskazany adres.

Projektowanie etui na telefon krok po kroku

Prosty w obsłudze interfejs naszej aplikacji umożliwia zaprojektowanie spersonalizowanego etui w zaledwie kilku krokach:

 1. Po wybraniu opcji „nowe zamówienie” wybierz model telefonu
 2. Prześlij wybrane zdjęcia lub zdjęcia ze swojego dysku do naszej aplikacji – możesz użyć od 1 do 6 grafik
 3. Zmień jasność, kontrast, nasycenie, możesz także wykorzystać jeden z trzech filtrów (zdjęcie czarno-białe, sepia i negatyw) oraz zastosować odbicie w pionie lub poziomie
 4. To wszystko! Spersonalizowane silikonowe etui z zaprojektowanym przez siebie nadrukiem możesz odebrać w salonie AB Foto lub zamówić bez konieczności zakładania konta

Usługi AB Foto

AB Foto to nie tylko sklep internetowy z elektroniką użytkową. To także sieć salonów stacjonarnych, rozlokowanych w największych galeriach handlowych w kraju, gdzie wykonujemy zdjęcia do dokumentów, drukujemy zdjęcia i zabezpieczamy ekrany dowolnych urządzeń naszych Klientów. Odwiedź uslugi.abfoto.pl i dowiedz się więcej, zapraszamy!

Related posts

© AB Foto 2023