Stay connected
Trending News
Zmieniamy się dla Ciebie
Informacje

Zmieniamy się dla Ciebie

Z radością informujemy, że nowa wersja naszego sklepu internetowego ujrzała dziś światło dzienne. Wejdź na abfoto.pl i rozgość się – dla Ciebie, Twojej wygody i bezpieczeństwa zmieniliśmy nie tylko, widoczną na pierwszy rzut oka, szatę graficzną, ale również to, co kryje się pod nią.

Szybko, prosto, bezpiecznie

Dzięki rozbudowanemu menu i prostej nawigacji, dużo szybciej niż dotychczas znajdziesz interesujący Cię produkt i przejrzysz wszystkie aktualne promocje. Aparaty fotograficzne i obiektywy, smartfony, tablety, drony, komputery stacjonarne i laptopy oraz urządzenia peryferyjne, a także ogromny wybór akcesoriów – od wszystkich produktów z oferty AB Foto dzieli Cię teraz kilka kliknięć.

Oprócz szczegółowego opisu i przejrzystej specyfikacji technicznej, teraz poznasz również opinie Klientów, którzy dokonali zakupu przed Tobą.

Nowy sklep AB Foto

Wygląd to oczywiście nie wszystko. Nowy silnik sklepu, obsługiwany przez wydajne serwery, to gwarancja szybkości, stabilności i bezpieczeństwa – Twoich danych i transakcji, które wykonujesz za pośrednictwem naszej witryny. Załóż nowe konto w abfoto.pl, zapisz się do newslettera i ciesz się z zakupów.

Usługi AB Foto

Korzystając z okazji, zapraszamy także do zapoznania się z nową platformą, na której prezentujemy wszystkie informacje dotyczące usług wykonywanych w salonach AB Foto. Odwiedź uslugi.abfoto.pl i dowiedz się gdzie wykonamy dla Ciebie profesjonalne zdjęcia do dokumentów (dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu, wizy, legitymacji i innych) lub gdzie wydrukujesz zdjęcia z wakacji bądź zabezpieczysz ekran dowolnego urządzenia wytrzymałą folią ochronną.

Jesienne promocje w AB Foto

Wraz z nową szatą graficzną na stronie pojawiły się także jesienne promocje. Wykorzystaj wizytę w abfoto.pl do zapoznania się z aktualnymi ofertami i skorzystaj z ograniczonych czasowo obniżek i rabatów. Promocje znajdziesz także na stronie Usług AB Foto – zapraszamy!

AB Foto – sklep z elektroniką użytkową

Od wczesnych lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku sprzedajemy aparaty fotograficzne, obiektywy i kamery. Z biegiem czasu wzbogaciliśmy ofertę o telefony komórkowe, później smartfony, tablety i inne akcesoria GSM, a także sprzęt RTV i AGD.

W salonach AB Foto, poza sprzedażą elektroniki użytkowej, wykonujemy zdjęcia do dokumentów. W każdym z nich udostępniamy także naszym Klientom profesjonalne urządzenia do drukowania zdjęć, dzięki czemu mogą oni łatwo i szybko przenieść wspomnienia na papier.

Przejdź do zakładki O nas na abfoto.pl i dowiedz się więcej, zapraszamy!

Related posts

© AB Foto 2023